Targi Hair Forum Poland
odbędą się już za:

Platynowi sponsorzy

SCENA KONGRESOWA

Targom Hair Forum Poland towarzyszy program merytorycznych seminariów. Przez cały weekend znani i cenieni wykładowcy dzielą się wiedzą na zlokalizowanej na hali wystawienniczej scenie kongresowej. Program jest opracowywany we współpracy merytorycznej z portalem Eductum.pl.

Eductum.pl to platforma, na której w  jednym miejscu znajdziecie specjalistyczne szkolenia z branży fryzjerskiej i kosmetycznej przygotowane przez firmy, akademie szkoleniowe i przez stylistów, mistrzów fryzjerstwa i kosmetologów, chcących podzielić się swoją pasją, zarówno z osobami początkującymi w branży, jak i z doświadczonymi profesjonalistami. Na portalu znajdziecie wyselekcjonowane szkolenia, warsztaty skupiające się na przekazywaniu konkretnej wiedzy i umiejętności. Wszystkie oferty szkoleń mają wspólny mianownik – pomagają zostać kreatywnym projektantem fryzur, profesjonalnym specjalistą z zakresu kosmetyki, makijażu czy stylizacji paznokci, który każdego dnia kreuje swój sukces.

 

Poznaj wybrane wykłady Sceny Kongresowej!

 • SOBOTA 21.10 | godz. 11.00-11.40 | Rzemiosło i Pasja - pokaz by Adam Szulc Barber Team

  SOBOTA 21.10 | godz. 11.00-11.40 | Rzemiosło i Pasja - pokaz by Adam Szulc Barber Team

  Pokaz ma nawiązywać do wielkopolskich tradycji rzemieślniczych od zawsze ważnych w naszym regionie czyli Rzemiosło, Pasja , Tradycja, Pokora i Praca.

  Z szacunkiem do zawodu i klienta pokażemy 5 różnych fryzur, jakie są i były popularne w naszym mieście na przestrzeni ostatnich 30 lat.

   

  Adam Szulc Barber Team to grupa założona i dowodzona przez prekursora polskiego barberingu Adama Szulca z Poznania.

  Ekipa składa się z sześciu osób, z których każda jest pasjonatem tradycyjnego fryzjerstwa męskiego i działają jak zaciśnięta pięść, a zarazem każdy wprowadza do pracy swoje indywidualne elementy co pokazuje zróżnicowanie drużyny. Chętnie pokazują swoje umiejętności na scenach festiwali fryzjerskich. Na co dzień wszyscy pracują w Barber Shopie Adama Szulca w Poznaniu.

 • SOBOTA 21.10 | godz. 11.45-12.25 | PIVOT POINT – Technika planarna strzyżenia męskiego

  SOBOTA 21.10 | godz. 11.45-12.25 | PIVOT POINT – Technika planarna strzyżenia męskiego

  Pivot Point International – światowy lider edukacji fryzjerskiej i wydawca książek edukacyjnych.

  Rozwijanie, ulepszanie zakresu technik ukierunkowanych na mężczyzn.  Poznawanie cech charakterystycznych dla męskiej fryzury. Nauka planowania strzyżenia aby osiągnąć efekt zaprojektowanej fryzury,  nacisk na formę planarną strzyżenia. Niezbędne procedury strzyżenia do wykonania strzyżenia klasycznego czy współczesnego. Prezentacja zasad projektowania fryzur i język fryzjerski według Pivot Point. Zapraszamy na prezentację wybranych fryzur step by step.

   

  Maciej Lewandowski

  Szkoleniowiec Pivot Point Polska. Wieloletni edukator tworzący programy szkoleniowe, mistrz fryzjerstwa, stylista, który przekazuje inny, pasję projektowania fryzur. Szkoleniowiec z tytułem „Master Of International School For Hairdressers” prowadzący szkolenia dla mistrzów i nauczycieli zawodu.

   

   

   

   

   

  Krzysztof Wypych

  Szkoleniowiec Pivot Point Polska. Mistrz fryzjerstwa z wieloletnim doświadczeniem pedagogicznym, przygotowującym do zawodu młodych adeptów fryzjerstwa. Edukator firm fryzjersko-kosmetycznych. Szkoleniowiec z tytułem „Master Of International School For Hairdressers” prowadzący szkolenia dla mistrzów i nauczycieli zawodu.

 • SOBOTA 21.10 | GODZ. 12.30 - 13.10 | CENTRUM KREOWANIA WIZERUNKU „CZTERY PORY ROKU” - HARMONIA BARWNA W PRACY FRYZJERA

  SOBOTA 21.10 | GODZ. 12.30 - 13.10 | CENTRUM KREOWANIA WIZERUNKU „CZTERY PORY ROKU” - HARMONIA BARWNA W PRACY FRYZJERA

  Prezentacja z zakresu „Harmonia barwna typów kolorystycznych, jako ważne narzędzie w pracy fryzjera” ma na celu w żywy i barwny sposób pokazać korzyści płynące ze znajomości typów urody. Poprzez wykorzystanie prostych narzędzi, fryzjer może szybko i skutecznie rozpoznać potrzeby kolorystyczne klientki i bezbłędnie zaproponować warianty koloryzacji włosów – usprawniając swoją pracę, budując autorytet i wprowadzając element innowacyjności. Pokaz będzie miał charakter interaktywny, w oparciu o techniki multimedialne jak i modeli. Serdecznie zapraszamy! 

   

  Izabela Bedyniak – Siewierska

  Plastyk, charakteryzator filmowy, wizażystka – stylistka (certyfikat z chicagowskiej szkoły Teresy Drake), trener, doradca do spraw wizerunku. Wieloletnie doświadczenie pedagogiczne w zakresie kierunków artystycznych, tworzenie programów autorskich szkół, kursów i szkoleń. Jej Szkoła Wizażu i Charakteryzacji wspiera stylistów i wizażystów. Przewodnicząca Komisji Egzaminacyjnej w zawodzie wizażystka przy Izbie Rzemieślniczej w Łodzi, pomysłodawczyni i członek jury wielu imprez branżowych. 

   

  Zuzanna Bedyniak 

  Magister socjologii, doradca ds. wizerunku, trener, wizażystka – stylistka, makijażystka (certyfikat chicagowskiej szkoły Teresy Drake). Edukator w zakresie technik wizażu, stylizacji i makijażu, estetyk w ramach Centrum Kreowania Wizerunku „Cztery Pory Roku” oraz Szkół Wizażu i Charakteryzacji i uczelni Medyk. Kreowanie i wykonywanie charakteryzacji, stylizacji do sztuk teatralnych, sesji zdjęciowych oraz pokazów mody. Tworzyła autorskie programy i prowadziła kursy w kontekście kreowania wizerunku, socjologii ubioru i komunikacji międzyludzkiej. Członkini Komisji Egzaminacyjnej w zawodzie wizażystka przy Izbie Rzemieślniczej w Łodzi.

 • SOBOTA 21.10 | godz. 13.15-13.55 | Indola - Włosy w mediach społecznościowych

  SOBOTA 21.10 | godz. 13.15-13.55 | Indola - Włosy w mediach społecznościowych

  Media społecznościowe zmieniają się w niezwykle szybkim tempie. Dzięki aktywnościom prowadzonym na Facebooku i Instagramie salony fryzjerskie pozyskują nowych klientów. Młodzi fryzjerzy chwaląc się swoimi pracami i kolorami wykonanymi na głowach klientów poszerzają grono swoich lojalnych, stałych klientów. W wielu krajach cennik usług salonu określa liczba obserwatorów profilu fryzjera w mediach społecznościowych. Niezmiennie najbardziej pożądaną cechą, determinującą powodzenie działań w mediach społecznościowych jest kreatywność. Marka INDOLA wprowadzi Cię w tajniki działań, które możesz, jako właściciel salonu lub indywidualny fryzjer, podjąć, aby osiągnąć sukces i świadomie budować swoją markę salonu lub siebie jako fryzjera ze stałą bazą zaangażowanych klientów. Komunikacja w mediach społecznościowych powinna być osobista i prowadzona regularnie, codziennie – nie od święta czy w wolnej chwili. Bez względu na kanał społecznościowy, fan czy klient podejmuje wysiłek, dodając swój komentarz, udostępniając zdjęcia salonu, które podobają mu się,  staraj się na nie odpowiadać. Dobry komentarz pod zdjęciem zachęca innych klientów do poznania Twojego salonu czy umówienia się na wizytę do Ciebie, a nie innego fryzjera. Podczas prezentacji na scenie edukacyjnej prelegent pokaże, jak zrobić dobre zdjęcia na swój profil i jak skutecznie prowadzić komunikację ze swoimi klientami. Wszystko w myśl hasła INDOLA #simplysmarter

  Prelegent: Ekspert ds. mediów społecznościowych marki INDOLA

 • SOBOTA 21.10 | godz. 14.00 - 14.40 | PIVOT POINT - Stylizacja włosów długich "long hair"

  SOBOTA 21.10 | godz. 14.00 - 14.40 | PIVOT POINT - Stylizacja włosów długich "long hair"

  Pivot Point International, Inc., światowy lider w edukacji fryzjerskiej przedstawia najnowsze wydanie Pivot Point „Long Hair” – skupia się na rozwoju  efektywnej i przynoszącej sukces stylizacji długich włosów. Kolekcja oferuje szeroki wachlarz fryzur rozwijających umiejętności techniczne z jednoczesnym zdobywaniem doświadczenia w tworzeniu form sztuki. Elementy upięć, plecionek, warkoczy… Zapraszamy na prezentację wybranych fryzur step by step.

   

  Agnieszka Kowalczyk

  Szkoleniowiec Pivot Point Polska. Wieloletni edukator firm fryzjerskich. Szkoleniowiec z tytułem „Master Of International School For Hairdressers” prowadzący szkolenia dla mistrzów i nauczycieli zawodu.

 • SOBOTA 21.10 | godz. 14.45 -15.25 | NEWSHA - Innowacyjne systemy z nanotechnologią

  SOBOTA 21.10 | godz. 14.45 -15.25 | NEWSHA - Innowacyjne systemy z nanotechnologią

  INTELIGENTNE ROZJAŚNIANIE  I PROSTOWANIE WŁOSÓW AMINOKWASAMI

  Prezentacja rewolucyjnych systemów z wykorzystaniem nanotechnologii : BondiBleach- Sprytna technologia„ anti-damage” - przeciw uszkodzeniom włosa z kwasem maleinowym głęboko penetruje strukturę włosa, łączy się ze strukturą keratynową i wzmacnia włos chroniąc go podczas zabiegu farbowania.

  Straightening System – najszybszy system prostowania aminokwasami z efektem do 6 miesięcy z rewolucyjną technologia budowy wiązań dwusiarczkowych we włosie.

  Poznaj nowe osiągnięcia technologiczne - zdrowe włosy i spektakularne efekty.

  Krzysztof Wypych

  Mistrz fryzjerstwa z wieloletnim doświadczeniem pedagogicznym. Edukator firm fryzjerskich.  Szkoleniowiec z tytułem „Master Of International School For Hairdressers” prowadzący szkolenia dla mistrzów i nauczycieli zawodu.

 • SOBOTA 21.10 | godz. 15.30-16.10 | Emme Diciotto - SPLIGHT

  SOBOTA 21.10 | godz. 15.30-16.10 | Emme Diciotto - SPLIGHT

  Premierowy pokaz technologii pozwalającej na natychmiastowe rozjaśnienie suchych włosów. Zabieg daje możliwości błyskawicznej zmiany koloru i transformacji wizerunku. Podczas pokazu styliści marki EMME DICIOTTO dokonają prezentacji bezpiecznej pracy z technologią SPLIGHT oraz licznych możliwości jej praktycznego zastosowania w każdym salonie. Ponadto uczestnicy dowiedzą się jak pozycjonować i komercjalizować usługę SPLIGHT, a także będą mieli możliwość aktywnego udziału w pokazie.

   

  Jarosław Ciesiółka - dyrektor artystyczny EMME DICIOTTO Polska

  Z fryzjerstwem związany jest od ponad 20 lat, od 14 lat zajmuje się szkoleniem fryzjerów oraz młodych adeptów tej sztuki. Ogromną wagę przywiązuje do techniki i precyzji, które są jego zdaniem kluczem do efektów doskonałych. Swoje umiejętności szlifował w prestiżowych akademiach fryzjerskich we Włoszech, Hiszpanii i Anglii. Jest absolwentem Małopolskiej Szkoły Trenerów Organizacji.

 • NIEDZIELA 22.10 | godz. 11.00 -11.40 | PIVOT POINT - "Cut & Color" techniki damskich strzyżeń i koloryzacji

  NIEDZIELA 22.10 | godz. 11.00 -11.40 | PIVOT POINT - "Cut & Color" techniki damskich strzyżeń i koloryzacji

  Pivot Point International to amerykańska szkoła fryzjerstwa i wydawca książek edukacyjnych.  Książka Salonability CUT&COLOR prowadzi stylistę poprzez konsultację, pomaga podjąć decyzje dotyczące projektu fryzury; wybrać  techniki strzyżenia, koloryzacji i stylizacji dopasowane indywidualnie do klienta;  i wyjaśnić klientowi dlaczego właśnie ten wybór okaże się sukcesem.  Zapraszamy do świata stylistów Pivot Point – prezentacja  terminologii i zasad projektowania fryzur na wybranych fryzurach  step by step.

   

  Maciej Lewandowski

  Szkoleniowiec Pivot Point Polska. Wieloletni edukator tworzący programy szkoleniowe, mistrz fryzjerstwa, stylista, który przekazuje inny, pasję projektowania fryzur. Szkoleniowiec z tytułem „Master Of International School For Hairdressers” prowadzący szkolenia dla mistrzów i nauczycieli zawodu.

   

   

   

   

   

  Krzysztof Wypych

  Szkoleniowiec Pivot Point Polska. Mistrz fryzjerstwa z wieloletnim doświadczeniem pedagogicznym, przygotowującym do zawodu młodych adeptów fryzjerstwa. Edukator firm fryzjersko-kosmetycznych. Szkoleniowiec z tytułem „Master Of International School For Hairdressers” prowadzący szkolenia dla mistrzów i nauczycieli zawodu.

 • NIEDZIELA 22.10 | godz. 11.45 -12.25 | INDOLA - Włosy w mediach społecznościowych

  NIEDZIELA 22.10 | godz. 11.45 -12.25 | INDOLA - Włosy w mediach społecznościowych

  Media społecznościowe zmieniają się w niezwykle szybkim tempie. Dzięki aktywnościom prowadzonym na Facebooku i Instagramie salony fryzjerskie pozyskują nowych klientów. Młodzi fryzjerzy chwaląc się swoimi pracami i kolorami wykonanymi na głowach klientów poszerzają grono swoich lojalnych, stałych klientów. W wielu krajach cennik usług salonu określa liczba obserwatorów profilu fryzjera w mediach społecznościowych. Niezmiennie najbardziej pożądaną cechą, determinującą powodzenie działań w mediach społecznościowych jest kreatywność. Marka INDOLA wprowadzi Cię w tajniki działań, które możesz, jako właściciel salonu lub indywidualny fryzjer, podjąć, aby osiągnąć sukces i świadomie budować swoją markę salonu lub siebie jako fryzjera ze stałą bazą zaangażowanych klientów. Komunikacja w mediach społecznościowych powinna być osobista i prowadzona regularnie, codziennie – nie od święta czy w wolnej chwili. Bez względu na kanał społecznościowy, fan czy klient podejmuje wysiłek, dodając swój komentarz, udostępniając zdjęcia salonu, które podobają mu się,  staraj się na nie odpowiadać. Dobry komentarz pod zdjęciem zachęca innych klientów do poznania Twojego salonu czy umówienia się na wizytę do Ciebie, a nie innego fryzjera. Podczas prezentacji na scenie edukacyjnej prelegent pokaże, jak zrobić dobre zdjęcia na swój profil i jak skutecznie prowadzić komunikację ze swoimi klientami. Wszystko w myśl hasła INDOLA #simplysmarter

  Prelegent: Ekspert ds. mediów społecznościowych marki INDOLA

   

   

 • NIEDZIELA 22.10 | GODZ. 12.30 - 13.10 | Emme Diciotto - SPLIGHT

  NIEDZIELA 22.10 | GODZ. 12.30 - 13.10 | Emme Diciotto - SPLIGHT

  Premierowy pokaz technologii pozwalającej na natychmiastowe rozjaśnienie suchych włosów. Zabieg daje możliwości błyskawicznej zmiany koloru i transformacji wizerunku. Podczas pokazu styliści marki EMME DICIOTTO dokonają prezentacji bezpiecznej pracy z technologią SPLIGHT oraz licznych możliwości jej praktycznego zastosowania w każdym salonie. Ponadto uczestnicy dowiedzą się jak pozycjonować i komercjalizować usługę SPLIGHT, a także będą mieli możliwość aktywnego udziału w pokazie.

   

  Jarosław Ciesiółka - dyrektor artystyczny EMME DICIOTTO Polska

  Z fryzjerstwem związany jest od ponad 20 lat, od 14 lat zajmuje się szkoleniem fryzjerów oraz młodych adeptów tej sztuki. Ogromną wagę przywiązuje do techniki i precyzji, które są jego zdaniem kluczem do efektów doskonałych. Swoje umiejętności szlifował w prestiżowych akademiach fryzjerskich we Włoszech, Hiszpanii i Anglii. Jest absolwentem Małopolskiej Szkoły Trenerów Organizacji.

 • NIEDZIELA 22.10 | godz. 13.15 -13.55 | PIVOT POINT - Stylizacja włosów długich "Long Hair

  NIEDZIELA 22.10 | godz. 13.15 -13.55 | PIVOT POINT - Stylizacja włosów długich "Long Hair

  Pivot Point International, Inc., światowy lider w edukacji fryzjerskiej przedstawia najnowsze wydanie Pivot Point „Long Hair” – skupia się na rozwoju  efektywnej i przynoszącej sukces stylizacji długich włosów. Kolekcja oferuje szeroki wachlarz fryzur rozwijających umiejętności techniczne z jednoczesnym zdobywaniem doświadczenia w tworzeniu form sztuki. Elementy upięć, plecionek, warkoczy… Zapraszamy na prezentację wybranych fryzur step by step.

   

  Agnieszka Kowalczyk

  Szkoleniowiec Pivot Point Polska. Wieloletni edukator firm fryzjerskich. Szkoleniowiec z tytułem „Master Of International School For Hairdressers” prowadzący szkolenia dla mistrzów i nauczycieli zawodu.

 • NIEDZIELA 22.10 | godz. 14.00-14.40 | PHILIP MARTIN’S - Rytuały spa i ekologia w salonie fryzjerskim

  NIEDZIELA 22.10 | godz. 14.00-14.40 | PHILIP MARTIN’S - Rytuały spa i ekologia w salonie fryzjerskim

  Produkty tej kultowej marki ekologicznej tworzone są z bio-kompatybilnych i bio-certyfikowanych składników. Dbałość o klienta i środowisko. Prezentacja rytuałów pielęgnacyjnych – jak sprawić by pielęgnacja stała się wyjątkowym i szczególnym momentem. Styl-Luksus-Innowacja

 • NIEDZIELA 22.10 | godz. 14.45-15.25 | Trychologia w salonie fryzjerskim

  NIEDZIELA 22.10 | godz. 14.45-15.25 | Trychologia w salonie fryzjerskim

  Zabiegi wspomagające terapię skóry głowy i włosów. Dzięki wykorzystaniu mikrokamery zostaną zaprezentowane problemy skóry głowy i włosów oraz odpowiedni dobór zabiegu do wykonania w salonie fryzjerskim. Uczestnicy dowiedzą się, w jaki sposób sposób wykorzystać wiedzę z zakresu trychologii, aby

  wprowadzić do salonu nowe, innowacyjne zabiegi dla klienta i jednocześnie pomóc w rozwiązaniu zaburzeń funkcjonowania skóry głowy. Podczas prezentacji pokażemy step by step wybrane zabiegi.

   

  Edukator firmy BANDI COSMETICS

HAIR FORUM Poland W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w sposób dostosowany do Państwa indywidualnych potrzeb i preferencji. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących przechowywania i uzyskiwania dostępu do cookies przy pomocy ustawień przeglądarki lub urządzenia końcowego, z których Państwo korzystacie.. Więcej informacji Zamknij