Targi Hair Forum Poland
odbędą się już za:

SCENA KONGRESOWA

Targom Hair Forum Poland towarzyszył program merytorycznych seminariów. Przez cały weekend znani i cenieni wykładowcy dzielili się wiedzą na zlokalizowanej na hali wystawienniczej scenie kongresowej. Program był opracowywany we współpracy merytorycznej z portalem Eductum.pl.

Eductum.pl to platforma, na której w  jednym miejscu znajdziecie specjalistyczne szkolenia z branży fryzjerskiej i kosmetycznej przygotowane przez firmy, akademie szkoleniowe i przez stylistów, mistrzów fryzjerstwa i kosmetologów, chcących podzielić się swoją pasją, zarówno z osobami początkującymi w branży, jak i z doświadczonymi profesjonalistami. Na portalu znajdziecie wyselekcjonowane szkolenia, warsztaty skupiające się na przekazywaniu konkretnej wiedzy i umiejętności. Wszystkie oferty szkoleń mają wspólny mianownik – pomagają zostać kreatywnym projektantem fryzur, profesjonalnym specjalistą z zakresu kosmetyki, makijażu czy stylizacji paznokci, który każdego dnia kreuje swój sukces.

 

Poznaj wybrane wykłady Sceny Kongresowej!

Previous Next
 • SOBOTA 21.10 | godz. 11.00-11.40 | Rzemiosło i Pasja - pokaz by Adam Szulc Barber Team

  SOBOTA 21.10 | godz. 11.00-11.40 | Rzemiosło i Pasja - pokaz by Adam Szulc Barber Team

  Pokaz ma nawiązywać do wielkopolskich tradycji rzemieślniczych od zawsze ważnych w naszym regionie czyli Rzemiosło, Pasja , Tradycja, Pokora i Praca.

  Z szacunkiem do zawodu i klienta pokażemy 5 różnych fryzur, jakie są i były popularne w naszym mieście na przestrzeni ostatnich 30 lat.

   

  Adam Szulc Barber Team to grupa założona i dowodzona przez prekursora polskiego barberingu Adama Szulca z Poznania.

  Ekipa składa się z sześciu osób, z których każda jest pasjonatem tradycyjnego fryzjerstwa męskiego i działają jak zaciśnięta pięść, a zarazem każdy wprowadza do pracy swoje indywidualne elementy co pokazuje zróżnicowanie drużyny. Chętnie pokazują swoje umiejętności na scenach festiwali fryzjerskich. Na co dzień wszyscy pracują w Barber Shopie Adama Szulca w Poznaniu.

 • SOBOTA 21.10 | godz. 11.45-12.25 | PIVOT POINT – Technika planarna strzyżenia męskiego

  SOBOTA 21.10 | godz. 11.45-12.25 | PIVOT POINT – Technika planarna strzyżenia męskiego

  Pivot Point International – światowy lider edukacji fryzjerskiej i wydawca książek edukacyjnych.

  Rozwijanie, ulepszanie zakresu technik ukierunkowanych na mężczyzn.  Poznawanie cech charakterystycznych dla męskiej fryzury. Nauka planowania strzyżenia aby osiągnąć efekt zaprojektowanej fryzury,  nacisk na formę planarną strzyżenia. Niezbędne procedury strzyżenia do wykonania strzyżenia klasycznego czy współczesnego. Prezentacja zasad projektowania fryzur i język fryzjerski według Pivot Point. Zapraszamy na prezentację wybranych fryzur step by step.

   

  Maciej Lewandowski

  Szkoleniowiec Pivot Point Polska. Wieloletni edukator tworzący programy szkoleniowe, mistrz fryzjerstwa, stylista, który przekazuje inny, pasję projektowania fryzur. Szkoleniowiec z tytułem „Master Of International School For Hairdressers” prowadzący szkolenia dla mistrzów i nauczycieli zawodu.

   

   

   

   

   

  Krzysztof Wypych

  Szkoleniowiec Pivot Point Polska. Mistrz fryzjerstwa z wieloletnim doświadczeniem pedagogicznym, przygotowującym do zawodu młodych adeptów fryzjerstwa. Edukator firm fryzjersko-kosmetycznych. Szkoleniowiec z tytułem „Master Of International School For Hairdressers” prowadzący szkolenia dla mistrzów i nauczycieli zawodu.

 • SOBOTA 21.10 | GODZ. 12.30 - 13.10 | CENTRUM KREOWANIA WIZERUNKU „CZTERY PORY ROKU” - HARMONIA BARWNA W PRACY FRYZJERA

  SOBOTA 21.10 | GODZ. 12.30 - 13.10 | CENTRUM KREOWANIA WIZERUNKU „CZTERY PORY ROKU” - HARMONIA BARWNA W PRACY FRYZJERA

  Prezentacja z zakresu „Harmonia barwna typów kolorystycznych, jako ważne narzędzie w pracy fryzjera” ma na celu w żywy i barwny sposób pokazać korzyści płynące ze znajomości typów urody. Poprzez wykorzystanie prostych narzędzi, fryzjer może szybko i skutecznie rozpoznać potrzeby kolorystyczne klientki i bezbłędnie zaproponować warianty koloryzacji włosów – usprawniając swoją pracę, budując autorytet i wprowadzając element innowacyjności. Pokaz będzie miał charakter interaktywny, w oparciu o techniki multimedialne jak i modeli. Serdecznie zapraszamy! 

   

  Izabela Bedyniak – Siewierska

  Plastyk, charakteryzator filmowy, wizażystka – stylistka (certyfikat z chicagowskiej szkoły Teresy Drake), trener, doradca do spraw wizerunku. Wieloletnie doświadczenie pedagogiczne w zakresie kierunków artystycznych, tworzenie programów autorskich szkół, kursów i szkoleń. Jej Szkoła Wizażu i Charakteryzacji wspiera stylistów i wizażystów. Przewodnicząca Komisji Egzaminacyjnej w zawodzie wizażystka przy Izbie Rzemieślniczej w Łodzi, pomysłodawczyni i członek jury wielu imprez branżowych. 

   

  Zuzanna Bedyniak 

  Magister socjologii, doradca ds. wizerunku, trener, wizażystka – stylistka, makijażystka (certyfikat chicagowskiej szkoły Teresy Drake). Edukator w zakresie technik wizażu, stylizacji i makijażu, estetyk w ramach Centrum Kreowania Wizerunku „Cztery Pory Roku” oraz Szkół Wizażu i Charakteryzacji i uczelni Medyk. Kreowanie i wykonywanie charakteryzacji, stylizacji do sztuk teatralnych, sesji zdjęciowych oraz pokazów mody. Tworzyła autorskie programy i prowadziła kursy w kontekście kreowania wizerunku, socjologii ubioru i komunikacji międzyludzkiej. Członkini Komisji Egzaminacyjnej w zawodzie wizażystka przy Izbie Rzemieślniczej w Łodzi.

 • SOBOTA 21.10 | godz. 13.15-13.55 | Indola - Włosy i narzędzia cyfrowe

  SOBOTA 21.10 | godz. 13.15-13.55 | Indola - Włosy i narzędzia cyfrowe

  Trendy w branży fryzjerskiej zmieniają się w niezwykle szybkim tempie. Dzięki narzędziom cyfrowym oraz aktywnościom w social mediach salony fryzjerskie nie tylko pozostają na bieżąco, ale również mogą poszerzać swoją wiedzę oraz zdobywać nowych klientów. Marka INDOLA wraz a Akademią Berendowicz & Kublin wprowadzi Cię do świata narzędzi cyfrowych, z których możesz, jako właściciel salonu lub indywidualny fryzjer, korzystać, aby osiągnąć sukces, rozszerzyć swoją wiedzę i świadomie budować swoją markę salonu lub siebie jako fryzjera ze stałą bazą zaangażowanych klientów. Wszystko w myśl hasła INDOLA #simplysmarter

   

  Sławomir Kublin - 30 lat doświadczenia – właśnie takim stażem w zawodzie fryzjera może pochwalić się Sławek Kublin. Pasjonat, pełen ekspresji, kreatywnych pomysłów i awangardowych wizji. Już prawie 15 lat edukuje jako Dyrektor Artystyczny w Akademii B&K i jej sieci salonów. Jest założycielem pierwszej w Polsce Internetowej Platformy Fryzjerskiej step4hair.com.

  Agnieszka Dąbrowska – stylistka i trenerka marki Indola, właścicielka Studia Fryzur „Pod Aniołami”, ul Transportowa 12 lok. 2 w Białymstoku. Posiada 10-letnie doświadczenie w zawodzie fryzjera. Zdobyła wyróżnienia w Trend Vision Award. Jej ulubioną dziedziną fryzjerstwa jest koloryzacja, która stwarza wiele możliwości tworzenia, a tym samym spełniania oczekiwań najbardziej wymagających klientów. 

 • SOBOTA 21.10 | godz. 14.00 - 14.40 | PIVOT POINT - Stylizacja włosów długich "long hair"

  SOBOTA 21.10 | godz. 14.00 - 14.40 | PIVOT POINT - Stylizacja włosów długich "long hair"

  Pivot Point International, Inc., światowy lider w edukacji fryzjerskiej przedstawia najnowsze wydanie Pivot Point „Long Hair” – skupia się na rozwoju  efektywnej i przynoszącej sukces stylizacji długich włosów. Kolekcja oferuje szeroki wachlarz fryzur rozwijających umiejętności techniczne z jednoczesnym zdobywaniem doświadczenia w tworzeniu form sztuki. Elementy upięć, plecionek, warkoczy… Zapraszamy na prezentację wybranych fryzur step by step.

   

  Agnieszka Kowalczyk

  Szkoleniowiec Pivot Point Polska. Wieloletni edukator firm fryzjerskich. Szkoleniowiec z tytułem „Master Of International School For Hairdressers” prowadzący szkolenia dla mistrzów i nauczycieli zawodu.

   

  Arkadiusz Marek

  Pełen spokoju i cierpliwości pedagog. Chętnie poszukuje niestandardowych rozwiązań; znany z awangardowych upięć, wizjonerskich strzyżeń i koloryzacji. Wykładowca akademicki w dziedzinie chemii materiałów fryzjerskich. Od blisko 10 lat zaraża pasją do fryzjerstwa młodszych i starszych uczniów, słuchaczy szkół średnich oraz uczelni wyższych. Edukator Amerykańskiej Akademii Strzyżeń Pivot Point.

 • SOBOTA 21.10 | godz. 14.45 -15.25 | NEWSHA - Innowacyjne systemy z nanotechnologią

  SOBOTA 21.10 | godz. 14.45 -15.25 | NEWSHA - Innowacyjne systemy z nanotechnologią

  INTELIGENTNE ROZJAŚNIANIE  I PROSTOWANIE WŁOSÓW AMINOKWASAMI

  Prezentacja rewolucyjnych systemów z wykorzystaniem nanotechnologii : BondiBleach- Sprytna technologia„ anti-damage” - przeciw uszkodzeniom włosa z kwasem maleinowym głęboko penetruje strukturę włosa, łączy się ze strukturą keratynową i wzmacnia włos chroniąc go podczas zabiegu farbowania.

  Straightening System – najszybszy system prostowania aminokwasami z efektem do 6 miesięcy z rewolucyjną technologia budowy wiązań dwusiarczkowych we włosie.

  Poznaj nowe osiągnięcia technologiczne - zdrowe włosy i spektakularne efekty.

  Krzysztof Wypych

  Mistrz fryzjerstwa z wieloletnim doświadczeniem pedagogicznym. Edukator firm fryzjerskich.  Szkoleniowiec z tytułem „Master Of International School For Hairdressers” prowadzący szkolenia dla mistrzów i nauczycieli zawodu.

 • SOBOTA 21.10 | godz. 15.30-16.10 | Emme Diciotto - SPLIGHT

  SOBOTA 21.10 | godz. 15.30-16.10 | Emme Diciotto - SPLIGHT

  Premierowy pokaz technologii pozwalającej na natychmiastowe rozjaśnienie suchych włosów. Zabieg daje możliwości błyskawicznej zmiany koloru i transformacji wizerunku. Podczas pokazu styliści marki EMME DICIOTTO dokonają prezentacji bezpiecznej pracy z technologią SPLIGHT oraz licznych możliwości jej praktycznego zastosowania w każdym salonie. Ponadto uczestnicy dowiedzą się jak pozycjonować i komercjalizować usługę SPLIGHT, a także będą mieli możliwość aktywnego udziału w pokazie.

   

  Jarosław Ciesiółka - dyrektor artystyczny EMME DICIOTTO Polska

  Z fryzjerstwem związany jest od ponad 20 lat, od 14 lat zajmuje się szkoleniem fryzjerów oraz młodych adeptów tej sztuki. Ogromną wagę przywiązuje do techniki i precyzji, które są jego zdaniem kluczem do efektów doskonałych. Swoje umiejętności szlifował w prestiżowych akademiach fryzjerskich we Włoszech, Hiszpanii i Anglii. Jest absolwentem Małopolskiej Szkoły Trenerów Organizacji.

 • NIEDZIELA 22.10 | godz. 11.00 -11.40 | PIVOT POINT - "Cut & Color" techniki damskich strzyżeń i koloryzacji

  NIEDZIELA 22.10 | godz. 11.00 -11.40 | PIVOT POINT - "Cut & Color" techniki damskich strzyżeń i koloryzacji

  Pivot Point International to amerykańska szkoła fryzjerstwa i wydawca książek edukacyjnych.  Książka Salonability CUT&COLOR prowadzi stylistę poprzez konsultację, pomaga podjąć decyzje dotyczące projektu fryzury; wybrać  techniki strzyżenia, koloryzacji i stylizacji dopasowane indywidualnie do klienta;  i wyjaśnić klientowi dlaczego właśnie ten wybór okaże się sukcesem.  Zapraszamy do świata stylistów Pivot Point – prezentacja  terminologii i zasad projektowania fryzur na wybranych fryzurach  step by step.

   

  Maciej Lewandowski

  Szkoleniowiec Pivot Point Polska. Wieloletni edukator tworzący programy szkoleniowe, mistrz fryzjerstwa, stylista, który przekazuje inny, pasję projektowania fryzur. Szkoleniowiec z tytułem „Master Of International School For Hairdressers” prowadzący szkolenia dla mistrzów i nauczycieli zawodu.

   

   

   

   

   

  Krzysztof Wypych

  Szkoleniowiec Pivot Point Polska. Mistrz fryzjerstwa z wieloletnim doświadczeniem pedagogicznym, przygotowującym do zawodu młodych adeptów fryzjerstwa. Edukator firm fryzjersko-kosmetycznych. Szkoleniowiec z tytułem „Master Of International School For Hairdressers” prowadzący szkolenia dla mistrzów i nauczycieli zawodu.

 • NIEDZIELA 22.10 | godz. 11.45 -12.25 | INDOLA - Włosy i narzędzia cyfrowe

  NIEDZIELA 22.10 | godz. 11.45 -12.25 | INDOLA - Włosy i narzędzia cyfrowe

  Trendy w branży fryzjerskiej zmieniają się w niezwykle szybkim tempie. Dzięki narzędziom cyfrowym oraz aktywnościom w social mediach salony fryzjerskie nie tylko pozostają na bieżąco, ale również mogą poszerzać swoją wiedzę oraz zdobywać nowych klientów. Marka INDOLA wraz a Akademią Berendowicz & Kublin wprowadzi Cię do świata narzędzi cyfrowych, z których możesz, jako właściciel salonu lub indywidualny fryzjer, korzystać, aby osiągnąć sukces, rozszerzyć swoją wiedzę i świadomie budować swoją markę salonu lub siebie jako fryzjera ze stałą bazą zaangażowanych klientów. Wszystko w myśl hasła INDOLA #simplysmarter

   

  Sławomir Kublin - 30 lat doświadczenia – właśnie takim stażem w zawodzie fryzjera może pochwalić się Sławek Kublin. Pasjonat, pełen ekspresji, kreatywnych pomysłów i awangardowych wizji. Już prawie 15 lat edukuje jako Dyrektor Artystyczny w Akademii B&K i jej sieci salonów. Jest założycielem pierwszej w Polsce Internetowej Platformy Fryzjerskiej step4hair.com.

  Agnieszka Dąbrowska – stylistka i trenerka marki Indola, właścicielka Studia Fryzur „Pod Aniołami”, ul Transportowa 12 lok. 2 w Białymstoku. Posiada 10-letnie doświadczenie w zawodzie fryzjera. Zdobyła wyróżnienia w Trend Vision Award. Jej ulubioną dziedziną fryzjerstwa jest koloryzacja, która stwarza wiele możliwości tworzenia, a tym samym spełniania oczekiwań najbardziej wymagających klientów. 

 • NIEDZIELA 22.10 | GODZ. 12.30 - 13.10 | Emme Diciotto - SPLIGHT

  NIEDZIELA 22.10 | GODZ. 12.30 - 13.10 | Emme Diciotto - SPLIGHT

  Premierowy pokaz technologii pozwalającej na natychmiastowe rozjaśnienie suchych włosów. Zabieg daje możliwości błyskawicznej zmiany koloru i transformacji wizerunku. Podczas pokazu styliści marki EMME DICIOTTO dokonają prezentacji bezpiecznej pracy z technologią SPLIGHT oraz licznych możliwości jej praktycznego zastosowania w każdym salonie. Ponadto uczestnicy dowiedzą się jak pozycjonować i komercjalizować usługę SPLIGHT, a także będą mieli możliwość aktywnego udziału w pokazie.

   

  Jarosław Ciesiółka - dyrektor artystyczny EMME DICIOTTO Polska

  Z fryzjerstwem związany jest od ponad 20 lat, od 14 lat zajmuje się szkoleniem fryzjerów oraz młodych adeptów tej sztuki. Ogromną wagę przywiązuje do techniki i precyzji, które są jego zdaniem kluczem do efektów doskonałych. Swoje umiejętności szlifował w prestiżowych akademiach fryzjerskich we Włoszech, Hiszpanii i Anglii. Jest absolwentem Małopolskiej Szkoły Trenerów Organizacji.

 • NIEDZIELA 22.10 | godz. 13.15 -13.55 | PIVOT POINT - Stylizacja włosów długich "Long Hair

  NIEDZIELA 22.10 | godz. 13.15 -13.55 | PIVOT POINT - Stylizacja włosów długich "Long Hair

  Pivot Point International, Inc., światowy lider w edukacji fryzjerskiej przedstawia najnowsze wydanie Pivot Point „Long Hair” – skupia się na rozwoju  efektywnej i przynoszącej sukces stylizacji długich włosów. Kolekcja oferuje szeroki wachlarz fryzur rozwijających umiejętności techniczne z jednoczesnym zdobywaniem doświadczenia w tworzeniu form sztuki. Elementy upięć, plecionek, warkoczy… Zapraszamy na prezentację wybranych fryzur step by step.

   

  Agnieszka Kowalczyk

  Szkoleniowiec Pivot Point Polska. Wieloletni edukator firm fryzjerskich. Szkoleniowiec z tytułem „Master Of International School For Hairdressers” prowadzący szkolenia dla mistrzów i nauczycieli zawodu.

 • NIEDZIELA 22.10 | godz. 14.00-14.40 | PHILIP MARTIN’S - Rytuały spa i ekologia w salonie fryzjerskim

  NIEDZIELA 22.10 | godz. 14.00-14.40 | PHILIP MARTIN’S - Rytuały spa i ekologia w salonie fryzjerskim

  Produkty tej kultowej marki ekologicznej tworzone są z bio-kompatybilnych i bio-certyfikowanych składników. Dbałość o klienta i środowisko. Prezentacja rytuałów pielęgnacyjnych – jak sprawić by pielęgnacja stała się wyjątkowym i szczególnym momentem. Styl-Luksus-Innowacja.

   

  Kamila Winkowska Jańczyk – stylistka fryzur, wizażystka i szkoleniowiec. Od wielu lat  związana z tematyką ekologii i zdrowego trybu życia.

   

   

   

   

   

   

   

  Krzysztof Wypych - mistrz fryzjerstwa, wieloletni szkoleniowiec w branży fryzjerskiej odpowiedzialny za tworzenie programów szkoleniowych.

   

   

 • NIEDZIELA 22.10 | godz. 14.45-15.25 | Bandi - Trychologia w salonie fryzjerskim

  NIEDZIELA 22.10 | godz. 14.45-15.25 | Bandi - Trychologia w salonie fryzjerskim

  Miejsce Trychologii we współczesnym fryzjerstwie - fizjologia i patologia skóry głowy podstawy diagnostyki, odpowiednia pielęgnacja skóry głowy drogą do sukcesu w walce o zdrowe włosy. Prezentacja narzędzi wykorzystywanych, główne problemy i jak na nie działać.

   

  Jolanta Wysocka

  Kosmetyczka z wieloletnim doświadczeniem, ekspert i szkoleniowiec z pasją, autorka licznych publikacji w prasie branżowej, w BANDI odpowiedzialna m.in. za współpracę z kluczowymi klientami. 

 • NIEDZIELA 22.10 | godz. 15.30-16.10 | NOVANIA Beyond the Hair - coaching i motywacja w branży fryzjerskiej

  NIEDZIELA 22.10 | godz. 15.30-16.10 | NOVANIA Beyond the Hair - coaching i motywacja w branży fryzjerskiej

  Fryzjerstwo to sztuka złożona z wielu różnych elementów: kreatywność, osobowość, artyzm, emocje i psychologia. Nie chodzi tylko o bycie dobrym stylistą i fryzjerem, ale także o bycie dobrym psychologiem, o zrozumienie osobowości naszego klienta. Ważne, aby wybrać taką stylizację, która będzie idealnie współgrała nie tylko z wyglądem, ale także z jej/jego wnętrzem.

   

  Jordi Utges

  Fryzjer i stylista z Barcelony z 17-letnim doświadczeniem. Właściciel salonu UTGES CHOCOLAT. Międzynarodowy manager ds. szkoleń, edukator i technik firmy NOVANIA BARCELONA. Osoba o wielkiej wyobraźni, dla której prca jest prawdziwą pasją. HAIR FORUM Poland W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w sposób dostosowany do Państwa indywidualnych potrzeb i preferencji. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących przechowywania i uzyskiwania dostępu do cookies przy pomocy ustawień przeglądarki lub urządzenia końcowego, z których Państwo korzystacie.. Więcej informacji Zamknij